Sukces Weroniki w biegach przełajowych!

6 października 2011 roku na stadionie Sępa w Żelechowie odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Jak co roku nasi uczniowie chętnie biorą w nich udział i odnoszą sukcesy. Tak było i tym razem. Przemysław Babik(kl.3) w kategorii chłopcy klas IV zajął znakomite 8 miejsce na 53 startujących. To napawa optymizmem, bo za rok, pewnie powalczy o najwyższe lokaty ze swoimi rówieśnikami. Z bardzo dobrej strony pokazali się Kacper Komorek i Patryk Filipek, którzy w swych kategoriach zajęli odpowiednio 18 i 19 miejsce na 57 startujących. Największy sukces odniosła Weronika Miśkurka, która w swej kategorii zajęła 2 miejsce na 53 startujących. Z rak organizatorów otrzymała srebrny medal i miejsce na regionalnym etapie tychże zawodów, które odbędą się w Siedlcach. Już po ubiegłorocznych zawodach Weronika pokazała, że na szczeblu powiatowym będzie się bardzo liczyła. I nie zawiodła. Po swoim biegu była bardzo wyczerpana ale i szczęśliwa, a po gratulacjach od kolegów i koleżanek z radości nawet się popłakała. Warto dodać, że w zawodach naszą szkołę reprezentowały także dziewczynki z klasy szóstej: Paulina Flak i Sylwia Banaszek, ale mimo, że dawały z siebie wszystko uplasowały się na dalszych pozycjach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 Responses to Sukces Weroniki w biegach przełajowych!

  1. no WERA tak dalej !!!!;P**

  2. Anonim pisze:

    świetnie!!! Przemek tylko tak dalej!

  3. Anonim pisze:

    Super!!! Przemek!!!!!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.