Festyn Rodzinny

18 czerwca 2023 r. odbył się festyn rodzinny. Wśród atrakcji przygotowanych dla dzieci nie zabrakło modelowania baloników, plecenia warkoczyków, zjeżdżalnie, zabawy z animatorami. Główną część wypełnił program artystyczny o tematyce wakacyjnej przygotowany przez uczniów szkoły. Niezwykłą atrakcją był występ rodziców, którzy wystawili bajkę pt. „Królewna Śnieżka”. W czasie festynu nie brakowało zachęcania do ruchu fizycznego, czego dowodem był pokaz tańca zumba. Niezawodnie również spisali się rodzice, którzy przygotowali bufety gastronomiczne. Dochód ze sprzedaży przeznaczyliśmy na dofinansowanie zakupu szafek ubraniowych dla dzieci i zagospodarowanie pomieszczenia po byłej szatni. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy ufundowali kiełbaski na grilla, popcorn, pyzy. Festyn został zorganizowany dzięki dofinansowaniu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Festyn wpisał się w działanie szkoły na rzecz promowania kultury w środowisku lokalnym. (K.S)