Innowacja pedagogiczna – Francja

9 grudnia uczniowie klasy V i VI w ramach innowacji pedagogicznej zaprezentowali przed społecznością szkolną Francję. Dziewczyny z klasy VI przygotowały prezentację, znalazły się w niej ciekawostki dotyczące Paryża, francuskich miast, ważnych zabytków, jedzenia, mody i sportu. Paryż nazwany jest światową stolicą mody, dlatego też dziewczyny z klasy V zaprezentowały się w pięknych kreacjach na pokazie mody. Chłopcy z klasy V przebrali się w stroje muszkieterów nawiązując do słynnej powieści francuskiego pisarza Aleksandra Dumasa „Trzej muszkieterowie”. Na koniec wszyscy zebrani mogli skosztować pysznych ciasteczek z ciasta francuskiego. (K.N)