Mistrzostawa Szkoły w tenisie stołowym.

Na przełomie stycznia i lutego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Turniej rozpoczął się od wyłonienia mistrzów klasowych. Dwie najlepsze osoby z klasy awansowały do turnieju głównego, który rozegrano w kategoriach: klasy I-III i IV -VI, z podziałem na chłopców i dziewczynki.

Mistrzowie klasowi: Monika Owczarczyk (kl.3), Magdalena Wojdat (kl.4), Marysia Rucińska (kl.5), Magdalena Mądra (kl.6), Krzysztof Kosmala (kl.2), Piotr Babik (kl.3), Przemysław Babik (kl.5), Jakub Andrzejewski (kl.6)

Mistrzowie szkoły: Monika Owczarczyk (kl. I-III), Magdalena Mądra (kl.IV – VI), Piotr Babik (kl. I-III), Przemysław Babik (kl. IV – VI)

DSC01470DSC01472DSC01507DSC01602DSC01606

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Bez kategorii, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.