Odbudowa boiska trawiastego

Pomysł odbudowy i wyrównania boiska trawiastego przy naszej szkole powstał podczas zebrania sołeckiego, które odbyło się we wrześniu. Wtedy  rodzice zadecydowali o rozpoczęciu prac na boisku w czynie społecznym. Na wyrównanie placu Dariusz Kościesza ofiarował 12 przyczep ziemi, które ciągnikami przywieźli  Rafał Babik i Witold Dąbrowa. Prace załadowcze i wyrównujące, przy użyciu swojej koparki prowadził Bogdan Dąbrowa. W połowie listopada została zasiana trawa, a boisko  zwałowane.

W IMIENIU DZIECI SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM RODZICOM ZA PRACĘ  NA RZECZ POPRAWY BOISKA

dyrektor szkoły

Na zdjęciach uczniowie z klas IV-VI, którzy zbierają kamienie przygotowując teren do siania trawy. .

DSC01913 DSC01914DSC01915

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.