Turniej Tenisa Stołowego o Nagrodę Dyrektora Szkoły

Każdego roku na przełomie grudnia i stycznia rozgrywany jest w naszej szkole Turniej Tenisa Stołowego o Nagrodę Dyrektora Szkoły. W tym roku w turnieju wzięło udział 23 uczniów z klas IV – VIII. Rozgrywki rozpoczęliśmy od wyłonienia mistrzów klasowych, którzy następnie wzięli udział w finałach grając systemem ”każdy z każdym” Oto wyniki rozgrywek klasowych i szkolnych.
Mistrzowie klasowi: Kl. IV – Kacper Stoń, Kl. V – Alicja Bieńko, Kl. VI – Mateusz Dąbrowa, Kl. VII – Wiktoria Wiącek , Kl. VIII – Mikołaj Bieńko

Mistrzowie szkoły: 1 miejsce Mateusz Dąbrowa, 2 miejsce Kacper Stoń, 3 miejsce Mikołaj Bieńko, 4 miejsce Alicja Bieńko, 5 miejsce Wiktoria Wiącek

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w turnieju. Uczniowie nagrody i dyplomy odbiorą po przerwie feryjnej. (K.S)