Wycieczka do Warszawy

14 września uczniowie klas I-VII byli na wycieczce w Warszawie. Piękna pogoda sprawiła, że z przyjemnością  spacerowali po Starym Mieście. Z zainteresowaniem oglądali najważniejsze zabytki i słuchali ciekawostek o Zamku Królewskim, Kolumnie Zygmunta III Wazy, Pomniku Małego Powstańca, które prezentowali starsi koledzy z VII klasy. Następnie przejechali do Teatru Polskiego, gdzie obejrzeli przedstawienie „Podróże Guliwera”. Śledzili losy głównego bohatera, który przeżywał niezwykłe przygody- przebywał w kraju Liliputów, a potem poznał państwo olbrzymów. Po spektaklu na uczniów czekała kolejna atrakcja- wizyta w kręgielni. Współzawodnictwo na torze w rzucaniu ciężkimi kulami okazało się doskonałą zabawą. Wyjazd zakończył się wizytą w pizzerii „Pinokio”, gdzie na uczniów czekała gorąca pizza, a także coś słodkiego.(K.N)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.