XXIX Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego

Dnia 11 maja 2012r. o godzinie 1000 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sobolewie odbył się XXIX Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego. W konkursie tym wzięli uczniowie klas I-VI z naszej gminy. Każdy uczestnik recytował wiersz i fragment prozy wybranego autora. Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców wyłoniło zwycięzców. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas I-III Aleksandra Kaczkowska zdobyła wyróżnienie, a Magdalena Wojdat zajęła II miejsce, zaś w kategorii IV-VI Kamila Maraszek zajęła II miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas etapu powiatowego, który odbędzie się już 18 maja w Garwolinie.

K.N

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.