Egzamin ósmoklasisty

We wtorek 16.06.2020 o godz. 9.00 rozpoczął się trwający trzy dni egzamin ósmoklasisty. Jest to wyjątkowy termin, ponieważ egzamin miał być przeprowadzony w kwietniu. Uczniowie o tej porze zawsze oczekiwali na wyniki egzaminu ale tym razem pandemia, która opanowała cały świat zaburzyła właściwy harmonogram. Uczniowie i nauczyciele od połowy marca zmuszeni byli przestawić się na zdalne nauczanie co spowodowało dodatkowy stres u rodziców, uczniów oraz samych nauczycieli. Wszyscy włożyliśmy ogromny wkład, aby uczniowie byli dobrze przygotowani i mogli w pełni przygotowani przystąpić do egzaminów. Przestrzegając rygorów sanitarnych, zaopatrzeni w środki dezynfekujące, maseczki, rękawice jednorazowe  oraz zachowując dystans społeczny przystąpiliśmy do egzaminu z języka polskiego. W kolejnych dniach odbył się egzamin z matematyki (17.06.2020 r.)  i (języka angielskiego (18.06.2020 r.). Wyniki poznamy dopiero 31 lipca 2020 r. Za wszystkich zdających trzymaliśmy mocno kciuki. (J.R)