Finał innowacji pedagogicznej w oddziale przedszkolnym- grupa 3-4 latki.

7 czerwca oddział przedszkolny 3-4 latków przygotował część artystyczną dla nauczycieli, rodziców oraz uczniów edukacji wczesnoszkolnej, która stała się podsumowaniem realizacji projektu innowacji pedagogicznej o Polsce. Przedszkolaki w ciągu kilku miesięcy wspólnie z nauczycielem stworzyły mapę Polski, godła, flagi oraz prace plastyczne – maki. Podczas przedstawienia dzieci recytowały wiersze, śpiewały hymn Polski i piosenki o tematyce narodowej, zaprezentowały taniec z balonami przybliżając tradycję i kulturę polskiego tańca ludowego – polki. Nie zabrakło również poczęstunku przygotowanego przez rodziców, podczas którego wszyscy uczestnicy spotkania mogli skosztować wyśmienitych, tradycyjnych polskich pierogów.” (A.M)