Standardy ochrony małoletnich

Dyrektor szkoły informuje o wprowadzeniu w szkole „Standardów ochrony małoletnich” Dokument w wersji „skróconej” dostosowanej do języka małoletnich, znajduje się w formie elektronicznej na stronie internetowej szkoły w zakładce „Dokumenty”. W wersji papierowej został wyłożony na tablicy informacyjnej przy wejściu głównym. Wersja „zupełna” zawierająca procedury działań personelu szkoły na wypadek ujawnienia przemocy wraz z drukami znajduje się w pokoju nauczycielskim. W szkole celem promocji wprowadzenia standardów zostały przygotowane dwie gazetki ścienne dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkoły podstawowej. (K.S)