Wyjazd do kina , na lodowisko i kręgle.

8 lutego uczniowie klas I- VIII pojechali na wycieczkę do Garwolina i Pilawy. Uczniowie klasy VIII skorzystali z niedawno otwartego krytego lodowiska, po wypożyczeniu łyżew i kasków spędzili półtorej godziny na ślizganiu się i wspólnej zabawie na lodowej tafli.  W tym czasie pozostali obejrzeli w kinie „Wilga” film pt. „Akademia Pana Kleksa”, dzięki któremu mogli się na krótko przenieść do magicznego i bajkowego świata. Następnie uczestnicy wycieczki pojechali do Pilawy. Młodsi uczniowie rozpoczęli zabawę na kręgielni, zaś starsi spędzali czas na degustacji pizzy i innych przysmaków w pizzerii „Pinokio”. Po godzinie nastąpiła wymiana grup. Czas spędzony na kręgielni okazał się wspaniałą rozrywką, dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. (A.M)