Wizyta Klauna Waldusia

7 lutego 2024 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły odwiedził clown Walduś. Najmłodsi uczniowie mogli doświadczyć tego czym jest nauka przez zabawę, dodatkowo w tajemniczej oraz niezwykle zaskakującej atmosferze. Oprócz pokazu zabawnych sztuczek i zagadek przedszkolaki eksperymentowały, miały szansę wcielić się w rolę piosenkarzy, rozwinęły umiejętności aktorskie, a także nakręciły własny film. Zabawy miały na celu naukę patrzenia oraz wyciągania wniosków. Zaprezentowane aktywności niewątpliwie rozwinęły koordynację ruchową, wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Klaun zaangażował do zabawy większość dzieci oraz nauczycieli, nagradzając ich słodkimi upominkami. Wszyscy uczniowie pożegnali clowna Waldusia uśmiechem oraz głośnymi brawami. (A.M)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.